Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,22 zł , zmiana od tamtej pory: 91,93%

Re: Polimeks Mostostal

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-04-24 o godz. 16:30 gwito1 napisał(a):
> No to zobaczymy jak sie sprawa potoczy. Pamietaj ze nieosiagniety zysk jest wirtualny a osiagnieta strata jest realna...
> Powodzenia
> Pewnie sie jeszcze nie raz bedziemy wymieniac spostrzezeniami

Na tej spółce gram od nie dawna. Zrobiłam kilka kółek i ogólnie jestem na sporym plusie. Mogłabym jeszcze uśrednić bo zostało mi trochę gotówki i pewnie to zrobię jak zjedzie w okolice 2,80zł. Nie na każdym kółku można tyle samo zarobić, a czasem trzeba sprzedać ze stratą i realizować kółka na niższym poziomie. Najgorsze jest to, gdyby przyglądać się jak spada i nic nie robić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS 0,49% 6,18 2021-04-13 11:43:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.