Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,22 zł , zmiana od tamtej pory: 91,93%

Re: Polimeks Mostostal

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-04-24 o godz. 16:19 gwito1 napisał(a):
> Zoska zycze ci zeby bylo to wybicie do 4,30. Takie spadki maja to do siebie ze na kolejnych podbitkach nie pozwalaja wyjsc tym ubranym na poprzednich. Dlugotrwale ubieranie w okolichach 3,5-4 pln moze moim zdaniem spowodowac ze 4,3 jest nie realne.
> Nastepna podbitka moze wyjsc z okolic 2,7-2,8 do poziomu 3,5-3,6. To jest max na moj chlopski rozum

Przy mojej średniej zakupu 3,63zł to nie jest wielki problem pozbyć się akcji, nawet z niewielką stratą. Nie muszę sztywno trzymać się ceny 4,30 aby zrealizować zysk.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS 0,49% 6,18 2021-04-13 11:25:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.