Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,21 zł , zmiana od tamtej pory: 84,42%

Re: Polimeks Mostostal

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-04-24 o godz. 15:43 gwito1 napisał(a):
> Optymizm na gieldzie jest zgubny...
> Nie wiem z jakiego powodu ma wzrosnac do 4,30. Niech rosnie... Ale pod co?
> Jesli ktos ma cierpliwosc moze uprawiac DT ale nie wmawiajcie biednym ludziom ze PXM bedzie champtionem
> Za chwile skonczy sie drugi najwiekszy w nowozytnych czasach zastrzyk pieniedzy dla Polski. Gielda wycenia przyszlosc...
>
>

Optymizm jest zgubny, ale nadmierny pesymizm też nie jest wskazany, bo nigdy byś nie kupił. Giełda to duże ryzyko. Ja osobiście nie widzę już wielkiego optymizmu, który był tu niedawno, w okolicy 5zł. Czułam wtedy że kurs lada moment runie i ostrzegałam wtedy, ale większość mnie opluwała. Sama sprzedałam wtedy po 4,95zł. Myślałam że nie spadnie poniżej 3,50zł i kupiłam trochę wyżej. Teraz jestem na minusie, ale już nieraz tak było. Liczę na odbicie w okolice 4,30zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS -3,74% 5,92 2021-04-13 17:02:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.