Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,23 zł , zmiana od tamtej pory: 91,95%

Re: Polimeks Mostostal

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-04-24 o godz. 15:09 gwito1 napisał(a):
> No kazdy kto kupowal chcial czytac tylko watki o wzrostach. Nikt sie nie interesowal ryzykiem dopoki kurs rosl jak na drozdzach.
> Latwo mi sie wymadrzac bo wyskoczylem na gorce ale dla mnie sytuacja byla oczywista... Kurs oderwal sie od realiow w okolicach 6 pln za akcje. Zakladajac ze PXM dostalby rzadowe projekty to nawet 9-10 pln mialoby sens. Ale tempo wzrostow, nagonka medialna i obroty jasno wskazywaly na spekulacyjny charakter wzrostow. Teraz mamy to co mamy i nadal widze nachalny optymizm. Na jakiej podstawie? Teraz jest sytuacja fifty fifty - albo wzrosnie albo spadnie. Obroty sa tak male ze z kursem mozna zrobic co sie chce. Dla mnie 50% ryzyko straty jest nie do zaakceptowania. I nie rozumiem skad tu tylu optymistow...

Czy uważasz że oczekiwanie wzrostu do ceny 4,30zl to duży optymizm?
Ja nie widzę tu nadmiernego optymizmu. Większość jest raczej przygnębiona tą sytuacją.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS 0,81% 6,20 2021-04-13 11:36:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.