Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,23 zł , zmiana od tamtej pory: 46,13%

Re: Polimeks Mostostal

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-02-07 o godz. 17:16 ~xZZ napisał(a):
> Ale pompują kurs spólki. Widać, że gra spekuła, żeby ubrać część małych inwestorów którzy mogą stracić swoje oszczędności życia wchodząc w tak spekulacyjną spółkę i po tak wysokich poziomach cenowych akcji.

Zobacz wątki dotyczące Polimex Mostostal Zobacz profil Polimex Mostostal  
Autor: ~xZZ [31.2.52.*] 2017-02-07 17:16
Opublikowano przy kursie:  6,20 zł , zmiana od tamtej pory: -48,06%

Ten post został opublikowany przy kursie 6,20 zł wiec autor się trochę pomylił ponieważ miesiąc później akcje kosztowały 17,40zl. Gdy ktoś kupił w dniu opublikowania tego posta, to mógł zarobić bardzo dużo. Do ceny poniżej 6,20zł upłynęło sporo czasu i każdy mógł spokojnie zrealizować zysk.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS 4,31% 4,72 2021-06-23 17:02:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.