Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,25 zł , zmiana od tamtej pory: 90,15%

Re: Polimeks Mostostal

Zgłoś do moderatora
No kazdy kto kupowal chcial czytac tylko watki o wzrostach. Nikt sie nie interesowal ryzykiem dopoki kurs rosl jak na drozdzach.
Latwo mi sie wymadrzac bo wyskoczylem na gorce ale dla mnie sytuacja byla oczywista... Kurs oderwal sie od realiow w okolicach 6 pln za akcje. Zakladajac ze PXM dostalby rzadowe projekty to nawet 9-10 pln mialoby sens. Ale tempo wzrostow, nagonka medialna i obroty jasno wskazywaly na spekulacyjny charakter wzrostow. Teraz mamy to co mamy i nadal widze nachalny optymizm. Na jakiej podstawie? Teraz jest sytuacja fifty fifty - albo wzrosnie albo spadnie. Obroty sa tak male ze z kursem mozna zrobic co sie chce. Dla mnie 50% ryzyko straty jest nie do zaakceptowania. I nie rozumiem skad tu tylu optymistow...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS 0,49% 6,18 2021-04-13 11:52:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.