Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: 15,38%

Re: Polepi zmierza w kierunku badań przedklinicznych GLP!

Zgłoś do moderatora
"Kolejnym krokiem NanoVelos będzie skierowanie Polepi do produkcji w standardzie GMP, a następnie do badań przedklinicznych w standardzie GLP, co spełni tym samym międzynarodowe standardy zarówno w kontekście badań i rozwoju leków, jak i aspektów technicznych późniejszej rejestracji produktów leczniczych."
 
Czy najpierw nie należy pracować w standardzie GLP, następnie produkować w GMP aby przejść do badań w GCP? Czy któraś ze spółek portfelowych wdrożyła w swoich laboratoriach systemy jakości wymagane wytycznymi GLP i GMP? Czemu się tym nie chwalą jak np Selvita i inne firmy skoro taaakie sukcesy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NANOGROUP -1,32% 3,00 2020-08-07 16:47:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.