Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,50 zł , zmiana od tamtej pory: 16,83%

Re: Polecam zweryfikować to czym was straszą, a więc ...

Zgłoś do moderatora
Poprawka- szortować mogą również akcjonariusze i pewnie to robią by zwiększyć swój udział. Na TEN akurat podejrzewam swoich do mieszania w kursie i zasobach akacji... Prezes dał ciała sprzedając i teraz nie ma litości bo akcjonariuszem był Słoń i taką mróweczkę może pozamiatać (ale na pewno przy tym zarobi) kupił za 500 - nie będzie stał i czekał aż znowu będzie 500.. Po paru takich kółkach wyjdzie na 0 "zero" przy 150. Pozostało dostosować się do trendu. 300 to może będzie, za 3 lata... może..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 0,59% 94,05 2023-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.