Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,50 zł , zmiana od tamtej pory: 24,22%

Re: Polecam zweryfikować to czym was straszą, a więc ...

Zgłoś do moderatora
Prostując zależności, można dokonywać krótkiej sprzedaży i nie być na liście, a głębokością zejścia z ceny decyduje rynek. Teraz jest opór, ale przez wielkość "grubasa" tendencja pokazuje inny niż rzeczywisty trend. Zaufania spółka długo nie odzyska, ale nie ma takiego "szorta" w którego interesie jest doprowadzenie do wartości 1 zł za akcje. Przypominam, że każde akcje w gospodarczej recesji mają zarabiać w kółkach- nawet po ogłoszeniu bankructwa, a tu do takowego jeszcze daleko!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 6,95% 100,00 2023-12-08 17:03:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.