Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,05 zł , zmiana od tamtej pory: -28,26%

Re: Połamane 3-letnie minima

Zgłoś do moderatora
.bodajze w 2012 bralem wlt p.o. 3.60.p.o. 5.80 opchlem. Wracam kiedy spolka zarabia dwa razy wiecej rocznie niz wtedy.wtedy 20 baniek to byl szal. Zajmuje w Eu liste top 10. Kupuje po 8.60.potem p.o. 7.90 I p.o. 6.80 .ilosc akcji wlt tyle samo od poczatku .nie skupuja nie drukuja. O co chodzi. A o to wlasnie jak pisalem wyzej. Elastyczny bylem bo czekalem na zjazd ponizej 10. Bananowa tu jak na foreksie.poruwnajcie sobie Ile ludzi zarobilo na gpw ponad banku w 2010 a Ile teraz. Wartosc pieniasza melee co znaczy ze wartosc kazdej spolka zarabiajacej majacej park I technologiczne etc powinno rosnac .ale nie na bananowej. Niemcy izraelczycy chca to zniszczyc. Ten. Kraj. Bananowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON -1,81% 4,34 2020-08-05 16:28:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.