Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,40 zł , zmiana od tamtej pory: -34,38%

Re: Połamane 3-letnie minima

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-09 o godz. 11:55 ~abc napisał(a):
> spółka fundamentalnie bez szału, (...) NIe podstaw fundamentalnych

Technicznie wygląda to rzeczywiście źle - natomiast zastanawia mnie, dlaczego w Twojej opinii słabo wyglądają fundamenty? Wg mnie jest wręcz przeciwnie - przy obecnych poziomach C/WK jest już w okolicach zera, a P/E około 6 - zdaję sobie sprawę z tego, że cały sWIG jest podobnie niedowartościowany, ale mimo wszystko chyba taka sytuacja nie zasługuje na twierdzenie, że nie ma podstaw fundamentalnych - a ostatecznie to jednak fundamenty, a nie technika mają największe znaczenie.

Ja mam średnią około 10-11 zł i oczywiście boli, jak się patrzy na to, co się wyprawia z kursem, ale nie spieszy mi się ze sprzedażą a spółka konsekwentnie realizuje politykę dywidendową, która na tych poziomach cenowych jest szczególnie atrakcyjna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON -1,18% 4,20 2020-08-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.