Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,38 zł , zmiana od tamtej pory: -32,13%

Re: Połamane 3-letnie minima

Zgłoś do moderatora
Wątpię, żeby się zatrzymało na 5,7 zł. Nie jest to w mojej opinii rozsądny poziom. 

Mamy 3-letni trend spadkowy, spółka fundamentalnie bez szału, technicznie... jesteśmy w spadkowej konsolidacji, z której z olbrzymim prawdopodobieństwem będzie mocne wybicie dołem (5,7 zł to jest niewiele ponad 10% od dzisiejszych poziomów)

Uważam, że znacznie rozsądniej poczekać na 4 zł - tam dopiero może pojawić się próba obrony, ale bez dużego wolumenu w tych okolicach nie ma co kupować

P.S. 1 Każdy zrobi co będzie chciał, a forum jest od dzielenia się opiniami i takie jest moje zdanie - ty możesz mieć inne
P.S.. 2 Zanim zaczniesz hejtować zastanów się czy masz ku temu podstawy, poza "wydaje mi się że ..."

Ja mam ponad dziesięć lat doświadczenia w transakcjach giełdowych w Polsce i zagranicą. Każdy się może pomylić, ale w obecnej sytuacji łapanie spadających od 3 lat noży nie ma zupełnie żadnego merytorycznego sensu. NIe podstaw fundamentalnych, nie podstaw w analizie technicznej. Jęsli ktoś ma sentyment do spółki to najrozsądniejszym w mojej opinii działaniem jest obserwacja spółki, bez zawierania transakcji - strategia ta od 3 lat jest strategią wygrywają i nie zanosi się na razie, żeby coś miało zmienić się w tej materii...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON -0,92% 4,33 2020-08-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.