Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,51 zł , zmiana od tamtej pory: 18,38%

Re: Póki co Q4 całkiem udany pod względem podpisywania nowych umów

Zgłoś do moderatora
https://www.radiojura.pl/obwodnica-kroczyc-jest-ogloszony-przetarg-na-te-inwestycje.html

Obwodnica Kroczyc: Jest ogłoszony przetarg na tę inwestycję.
Pierwsza obwodnica jaka powstanie w woj. śląskim w ramach rządowego programu budowy 100 obwodnic - to 9 km nowej drogi wokół Kroczyc.

"Chcemy, aby roboty budowlane wraz z uzyskaniem decyzji zezwalającej na użytkowanie zostały zakończone w terminie nie dłuższym niż 21 miesięcy od daty zawarcia umowy. Trasa ta stanowić będzie kontynuację obwodnicy Poręby i Zawiercia, w której pierwszy etap jest już w realizacji, a dla drugiego etapu szukamy wykonawcy. Koniec tej obwodnicy będzie się łączył z obwodnicą Pradeł." - mówi Marek Prusak, rzecznik katowickiej GDDKiA.

Mirbud buduje wspomnianą obwodnicę Poręby i Zawiercia, więc liczę, że ich oferta w tym przetargu okaże się najlepsza. Chociażby ze względów kosztowych Mirbud powinien być atrakcyjny, gdyż jego ekipa i maszyny już na miejscu są. ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 0,11% 8,89 2024-02-20 17:00:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.