Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%

Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI...

Zgłoś do moderatora
A w tym wątku Panie Szanowny "falenta [37.47.4.*]" to pytanie to jest pierwsza rzecz od jakiej trzeba zacząć. Myślę, że SII względnie ta Kancelaria za 170PLN (od jednego uczestnika jednorazowo) już odpowiedzi w tym temacie dawno udzieliła ....jeśli nie to ta odpowiedź jest we wcześniejszych postach kilku osób na tym forum ... Zatem do tych możliwości niech PAH dostosuje sobie cele i je realizuje, jasno, konkretnie i uczciwie o tym informując - jeśli ktoś będzie chciał poprzeć tę inicjatywę jego sprawa, jeśli ktoś będzie chciał się zabawić tudzież na tych papierach zagrać to też jego sprawa i PAH nic do tego. Ja stertę pism różnego rodzaju trzymam w garażu i nie mam z nią co zrobić, mogę powysyłać gdziekolwiek jeśli mi ktoś znaczki zasponsoruje. 

Mnie osobiście lata świetlne dzielą w tym momencie od jakiegokolwiek poparcia dla tej inicjatywy, czytając bowiem wypowiedzi o treści "Co więcej domagają się Oni podjęcia działań przez PAH a nawet nie wiedzą że żądanie zwołania NWZA już było złożone przez PAH, czyli były podejmowane konkretne działania.
Wklejają jak pacynki przepisy Kodeksu spółek handlowych i statutu Hawe a nawet ,,nie wiedzą" że ta droga już była podejmowana, oczywiście wszystko w celu podważenia roli PAH...
ANI JEDNEJ AKCJI NIE DOSTANIECIE WROCŁAWSKO-ŁÓDZKIE-CYPRYJSKIE-GIBRALTARSKIE PIESKI
RÓBCIE WEZWANIE ALBO CIĄGNIJCIE KURS W GÓRĘ BO WAM PALUSZKI PRZYTNIE JAK BĘDZIECIE CHCIELI NIŻEJ KURS SPROWADZIĆ :-)"
" Szczególną uwagę proponują zwrócić na bezakcyjnych (lub posiadaczy znikomej ilości akcji) ,,użytkowników" którzy siedzą 24/H online na forum i żarliwie bronią decyzji zarządu o próbie wyprowadzenia majątku z Hawe..."
"Bo chyba nie sądzisz że robią to z nudów?I tylko tyle. Pragnę Ci przypomnieć że siedzi tutaj m.....a a oni nie mają żadnych skrupułów."
jedyne nad czym się zastanawiam to to czy klasyfikacja F06.0, F07.0 czy może coś innego ...., a w tej sytuacji ujawnienie jakichkolwiek danych osobowych, nawet przypadkowego adresu mailowego jest po prostu niebezpieczne.  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.