Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%

Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI...

Zgłoś do moderatora
Co się tyczy ARP to trzeba przyznać że zadziałali profesjonalnie w kwestii zablokowania zbycia udziałów w OSS i HAWE Budownictwo. W przeciwieństwie do p. zarządcy Makucia. Wadą ARP jest to że nie mają koncepcji co z tym klopsem zrobić. A nawet jeśli ją mają to ukrywają przed opinią publiczną. Czyżby mieli w tym jakiś interes?

Co się tyczy ostatniej propozycji dotyczącej emisji akcji Mediatela -zgoda- typowa prowokacja mająca na celu wybicie z pantałyku przeciwnika oraz zwalenie kursu. Ale, zawsze jest jakieś ale- jest to jakaś propozycja. Zatem coś próbują. Czy ARP coś próbuje? Czy PAH coś próbuje? Jesli ARP jest głównym wierzycielem to dlaczego wraz z zarządcą nie skontaktują sie z HUAWEI i nie zorganizują spotkania wraz z zarządem GK HAWE. Może to jest lepsze rozwiązanie niż to które mają? Chyba że coś ukrywają.

W końcu osoby typu "myślący" i Falenta (ten na forum) bo ten co miał 45% akcji i który wraz z Wróżką Zębuszką mielił akcjami gdzieś się zapodział , oraz PAH muszą się zastanowić do której bramki grają. Z jednej strony opowieści o jakimś szulerze (przypominają się stare polskie filmy), z drugiej strony sentyment i oczekiwanie na powrót Falenty Marka (byleby młynka jakiegoś znowu nie wymyślił).
Przy okazji nie zdziwię jeśli maczał palce w ostatnim wzlocie Bumechu. Zbliża się WZA. Otóż WZA powołuje RN. A RN powołuje i odwołuje zarząd. Zatem jeśli ARP ma jakiś pomysł np. we współpracy z jakąś spółką SP, to zabezpieczeniem tego pomysłu powinno być uzyskanie wpływu na wybór władz spółki czyli posiadanie 50% głosów + na WZA. Zakładając że PAH pośrednio sprzyja ARP, to wystarczyłoby 40% to wg dzisiejszej kapitalizacji ok 16 mln PLN i ok 50% obrotów sprzed kilku dni. Jakoś te akcje nie wróciły na rynek w porównywalnej ilości. Czyli albo Falenta/trinity/Presto kręcił młynkiem, (jakoś słabo mu poszło w takim razie) albo ktoś skupił znaczącą ilość akcji korzystając z obrotu i próby nafaszerowania drobnicy towarem. Wygląda na to, że ktoś odebrał znaczną ilość akcji i czeka na kolejną podbitkę aby dobrać towaru i uzyskać wpływ na wybór władz spółki. Może ktoś trzeci? Inny wierzyciel? Bank?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.