Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%

Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-04-13 o godz. 13:09 falenta napisał(a):
> na to wygląda Myślący
_____________________________________________________________________________________________________
Co więcej domagają się Oni podjęcia działań przez PAH a nawet nie wiedzą że żądanie zwołania NWZA już było złożone przez PAH, czyli były podejmowane konkretne działania.
Wklejają jak pacynki przepisy Kodeksu spółek handlowych i statutu Hawe a nawet ,,nie wiedzą" że ta droga już była podejmowana, oczywiście wszystko w celu podważenia roli PAH...
ANI JEDNEJ AKCJI NIE DOSTANIECIE WROCŁAWSKO-ŁÓDZKIE-CYPRYJSKIE-GIBRALTARSKIE PIESKI
RÓBCIE WEZWANIE ALBO CIĄGNIJCIE KURS W GÓRĘ BO WAM PALUSZKI PRZYTNIE JAK BĘDZIECIE CHCIELI NIŻEJ KURS SPROWADZIĆ :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.