Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,39 zł , zmiana od tamtej pory: -23,08%

Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI...

Zgłoś do moderatora
Ludzie z tzw. Twojej bajki, jak np. Szanowny Autor tego wątku, takimi wyjątkowo merytorycznymi jak i kulturalnymi tekstami (z tytułem włącznie) a o poziomie już nie wspominając, skutecznie zrażają normalnych którzy być może chcieli by w normalnych warunkach pomóc lub przynajmniej swoimi wpisami/komentarzami coś sensownego/świeżego zasugerować. Po przeczytaniu możesz zgłosić do usunięcia, nie mam potrzeby ani zaistnieć ani lansować się wśród takich wpisów j.w., ani też zaśmiecać wątku temu Panu, pozostawiam do uznania.  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.