Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%

Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI...

Zgłoś do moderatora
Każda z osób która wypowiada się na tym forum ma pełne prawo do wyrażania własnego poglądu bez różnicy czy jest to naganiacz czy jest to człowiek uczciwy. Nie odbierajmy nikomu prawa do wyrażania własnego zdania ( fałsz czy prawda ) nie jest to istotne. To tylko i wyłącznie jest w naszej gestii, czy potrafimy a zarazem chcemy odróżnić, za pomocą mózgu prawdę od fałszu. Bardzo często się zdarza, że to właśnie kłamcy ułatwiają nam wybór prawidłowej drogi (będąc całkiem tego nieświadomymi). Ty MYŚLĄCY bardzo często dzielisz się własną nietuzinkową wiedzą i często słusznymi spostrzeżeniami z pozostałymi graczami na HAWE. Lecz są tu też i takie osoby które wiedzą nie mniej od Ciebie, ale nie ujawniają swoich źródeł z tylko im wiadomych powodów. Starają się tylko od czasu do czasu, raz na poważnie a raz w formie żartu wskazać prawidłową drogę. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.