Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%

Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-04-12 o godz. 13:06 ~Xior napisał(a):
> Wiem, na pewno, że Walne da Nam pogląd, kto jest w akcjonariacie. Poza tym, na pewno będzie potrzebne wsparcie dla Falenty. Mediatel nie spadnie, bo większość akcji na Hawe. A Hawe leci, bo ktoś ewidentnie ma w tym cel, nie mówiąc już o tym, że ktoś steruje.
>
> A co do tego, co kto pisze, wystarczy droga dedukcji, co się może wydarzyć. Także czekamy.
____________________________________________________________________________________________________
Odnośnie Mediatela pisałem kiedyś w innym wątku, wszystko co tam się dzieje z kursem jest za 100 % przyzwoleniem i zgodą zarządu. 
Pozwolę sobie wkleić to co Pisałem:
Autor: ~myslacy
Moderator wziął się za kasowanie więc widać że nas czytają odpowiedni ludzie zadam więc po raz drugi pytanie za 100 pkt albo i więcej :-)
Pytanie brzmi: Dlaczego Hawe mając 98,29 % Akcji Mediatela nie zrobił wezwania bądź przymusowego wykupu po średniej cenie z ostatnich miesięcy która wychodzi po 0,70 zł :-))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.