Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%

Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI...

Zgłoś do moderatora
masz rację w większości tak jest . Ja nie powinienem tu się wypowiadać zgodnie z Twoim zaleceniem ponieważ nie jestem w pah ale mam akcje, które jeszcze kupowałem nawet po 3,40. Moje zdanie jest takie w większości to zwykli naganiacze czy to na wzrosty czy to na spadki. To co piszą jest żenujące . Treść i informacje zerowe. Pozwoliłem sobie w Twoim wątku coś na skrobać ponieważ to co piszesz wydaje się mieć sens.
Myślę jednak, że najwięcej robią tu zamieszania day-t aby zarobić jak najwięcej. Oczywiście pomijam głównych Hawików którzy swoimi działaniami tylko umożliwiają im to.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.