Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: 15,29%

Re: Pojawił się nowy raport

Zgłoś do moderatora
A ja odnoszę wrażenie, a nawet jestem pewien po Twoich ostatnich wpisach Kordian, że nie masz akcji tej spółki. Jakbyś miał te deklarowane 150 tys, to chcąc je kiedyś sprzedać nie pisałbyś "grobowych" i rozpaczliwych tekstów co do spółki, kursu akcji itp... Pisałeś też wcześniej, że jesteś tu od czasów "wizjonera" (czyli od 2010r) a jakoś regularnie nadajesz tu na forum dopiero od ok 2 miesięcy, kiedy kurs z niewiadomych przyczyn zaczął się osuwać w dół... Prawdę mówiąc, to od twojego 1 wpisu zapaliła mi się czerwona kontrolka, bo raczej na publicznym forum nikt nie podaje ile ma akcji i nie płacze, że nie będzie miał je komu sprzedać itd. Uważam że piszesz tu po to, by ujawniając swój spory "pakiet" wywołać u pozostałych przeświadczenie beznadziejności, że takich jak ty może tu być kilku czy kilkunastu z workami akcji bez możliwości sprzedania. Było Cię stać na zakup 150 tys akcji a teraz nawołujesz innych do dobierania? To że na razie brak popytu, to fakt- widać gołym okiem. Mamy dziadowską giełdę, gdzie ostatnio poleciały w dół prawie wszystkie spółki, bo Ameryka miała katar. Cóż, tam przez lata sporo urosło i ma z czego spadać, u nas- szkoda gadać.. Uważam że najbliższe tygodnie będą bardzo ważne, wręcz kluczowe dla tej spółki i jej kursu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PATENTUS -1,80% 0,98 2020-09-23 15:55:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.