Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: 15,29%

Re: Pojawił się nowy raport

Zgłoś do moderatora
Odnoszę wrażenie że tu już nikt nie czeka, bo jeśli celem kogoś kto chce kupić 10 tyś akcji po 60 groszy jest czekanie na nie to na pewno nie są to wszyscy.
Tu wielu inwestorów jest zamurowanych w tych akcjach a popyt na tą spółkę jest tak olbrzymi, że aż przerażający.
po co czekać na 60 groszy skoro płynność znikoma? myślisz ze skoro teraz nie ma chętnych na sprzedaż większej ilości to na 60 groszach się znajdzie? inwestorzy którzy mają skupiony tu większy pakiet akcji to już przestali się tą spółką interesować, trzymają z przyzwyczajenia od wielu lat, co jakiś czas tylko się któryś wysypuje i oddaje z dużą stratą bo mu kasa potrzebna albo już gdzie indziej zarobił i wie że nie warto tu wracać...taka prawda panowie...a wy ciągle widzicie tu jakiegoś sypacza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PATENTUS -1,80% 0,98 2020-09-23 15:55:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.