Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,39 zł , zmiana od tamtej pory: -8,79%

Re: Podziękujcie PO za przekręty w TFI i GETBACK

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-04-19 o godz. 12:36 ~Łojeżu napisał(a):
> Uwielbiam to,zawsze gdy pisowskie macki umaczają się w błocie,zawsze znajdują się pożyteczni idioci i znajdują oczywiście stary dobry wontek służb specjalnych :-)

Ja również uwielbiam gdy ktoś nie uważa się za pożytecznego idiotę a jednocześnie wierzy że rząd rządzi ,a pracownicy np. zlikwidowanego WSI rozpłynęli się w pomroce dziejowej podobnie jak komuniści czy wcześniej naziści .Z tymi ostatnimi to grubsza afera bo cały naród zniknął . I można by podejrzewać że ten naród nazistowski padł ofiarą holokaustu gdyby nie fakt że holokaust zajęty już przez inny naród .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUSTFI -3,54% 2,18 2019-05-17 16:43:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.