Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,53 zł , zmiana od tamtej pory: 42,48%

Re: Podziękowania dla moderacji

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-22 o godz. 19:19 ~Kr napisał(a):
> Widzeliście wisielce wyniki?
> Oj, będzie jutro przecena

Już za 40 minut rozpocznie sie konkurs skoków, ponieważ zysk za półrocze jest fikcją(!) nawet nie literacką a fantazją obłąkanego człowieka (patrz niżej na przykład Piastów) Z całą pewnością za zyskiem nie szły pieniądze, co widać w szczegółach działalności operacyjnej. Działalność inwestycyjna dynamicznie spada po pierwszym półroczu i jest zapowiedź spowolnienia inwestycji portu w Popowicach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 2,35% 2,18 2023-02-02 17:00:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.