Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,96%

Re: Podsumowanie wyników finansowych za Q4 2022 - polecam prezentację

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-04-17 o godz. 21:21 ~Takumi napisał(a):
> Tym, którzy mają problem z ogarnięciem wyników i zmianą modelu działalności, polecam prezentację: https://cockpit.cloudtechnologies.pl/storage/uploads/2023/04/17/Prezentacja-wynikowa-2022_uid_643d7433e7603.pdf
>
> "Q4 2022 wyraźny wzrost zysków i rentowności
> EBITDA 8,2 mln PLN (+85% vs Q4 2021 EBITDA),
> zysk netto 3,1 mln PLN (+90% vs Q4 2021 zysk netto),
> sprzedaż danych 12,9 mln PLN (54% vs Q4 2021 sprzedaż danych)"
>

Kto Polakowi zabroni narzekać???

Każdy gada, że dokłada do interesu, a za 2 miechy jeździ nowym Mercedesem.... ale! panie nic się nie opłaca i podatki jakie..!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CLOUD -2,46% 55,60 2025-12-01 13:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.