Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 343,95%

Re: Podsumowanie po marcu: Mirbud i Kobylarnia

Zgłoś do moderatora
Zmienia to sporo bo pokazuje jak spółka się rozwija.
Oczywiście kluczowe będą wyniki a nie wielkość Portfela kontraktów ale wiele czynników im sprzyja żeby te wyniki były dobre albo nawet nadzwyczajne.
Do tego przy tak niskiej wycenie jest to tym bardziej ważne że widać postęp w działaniu całej GK Mirbud.

Short term nie sądzę że ktoś doceni te dane- ale może się zdziwię.
Ale w średnim terminie cieżko będzie nie zauważyć tak wyróżniającej się spółki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -1,74% 3,96 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.