Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -42,98%

Re: podrzućcie coś z czata

Zgłoś do moderatora
Nie powiedziałbym ale ok twoja sprawa.

Kiedy w końcu zostanie ogarnięta strona www? (w sumie strony). 

Temat nowej strony WWW jest obecnie prowadzony wewnętrznie od jakiegoś czasu, podejrzewam że wkrótce pojawią się i efekty

Czy jest Pan zadwolony z roku'22 i jak Pan ocenia szanse na rok '23 gorzej/porównywalnie/lepiej.

To był ciężki i dziwny rok, ale lepszy niż poprzedni. Jesteśmy mocniejsi dzięki rozbudowie GK i 2023 widzę jako dużą szansę dla nas.

Ile nowych tytułów spółka zamierza wydać w '23 i jakiej kategorii?

Pracujemy nad kalendarzem i akwizycją, w tym momencie trudno mi coś powiedzieć, tym bardziej, że pracujemy nad strategią.

Czy wiadomym jest kiedy gra będzie gotowa i w pełni rozwinięta czy będzie to w '23? czy jest jakaś road mapa ?

Chodzi o Brains&Bullets? Właśnie tworzymy roadmapę i jesteśmy w trakcie ustaleń z deweloperem. Wstępnie planujemy grę wydać pod koniec tego roku.
Czy inne produkcje tego studia OctoCurse - Quest for Revenge lub GoBo - Desert of Cubes brane są też pod uwagę przez Ngg żeby je wydać?

Obie produkcje były tworzone pod mobile i wymagałyby dużo zmian. Są też dość krótkie, wymagałyby rozbudowy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -5,48% 0,07 2024-02-27 16:34:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.