Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -41,32%

Re: podrzućcie coś z czata

Zgłoś do moderatora
Czy spółka zamierza portować jakieś swoje gry na mobile? np. destropolis? 

Narazie brak jakichkolwiek planów portowania naszych gier na mobile. 

Czy spółka zamierza wejść w rosnący segment gier VR? 

Wydaje się że w portfolio są tyuły które można by portować? Rozważaliśmy to, natomiast w obecnej sytuacji nie mamy jeszcze mocy przerobowych na to by skutecznie prowadzić równocześnie porting gier na główne platformy, jak i VR. 

Jak wygląda struktura spółki obecnie?

Przyznam, że przydałoby się doprecyzowanie.

Co z segmentem NFT? Temat padł?

Tak

TLDR no mobile - no NFT - No VR

Dżejkob, [5 Jan 2023 at 12:24:49]:
trzymamy się w sensie, że pozwala na wypracowywanie dodatniego bilansu dla akcjonariuszy, czy trzymamy się, że jeszcze jest z czego płacić? Chciałbym uzyskać bardziej wyczerpującą odpowiedź nt temat jak u Państwa wygląda ta kwestia, czy pojawia się rotacja pracowników i jakie stosują Państwo instrumenty np. sposób ustalania premii (czy jest on np. zależny od wyniku NGG SA czy na innych wytycznych jest ustalany)?

MByczkowski, [5 Jan 2023 at 12:25:26]:
Super wiadomość :)

Kuba K, [5 Jan 2023 at 12:26:11]:
Tak z ciekawości a dlaczego w mobile nie wrzucic Destropolis i innych tytułów w formie B2P? Na czym polega problem?

Nie wiem w czym super, rynek VR będzie rósł geometrycznie. Raz spróbujesz oculusa i gier na meta to ciężko wrócić :)

Alek Sierżęga, [5 Jan 2023 at 12:27:34]:
znaczy, że nie poddaliśmy się presji i płace nie odbiegają znacząco od przyjętych u nas standardów. Czasami daje się zrobić win - win. Skasowaliśmy stanowisko - obowiązki się rozeszły - pieniądze za nimi i wszyscy zadowoleni. Ale jak będzie w 2023 trudno powiedzieć.  Premie jak to premie pojawiają się po większych sukcesach i na gwiazdkę :) Nie mamy kwartalnych ani rocznych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -2,74% 0,07 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.