Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,28 zł , zmiana od tamtej pory: -5,07%

Re: Podbić kurs i po sprawie.

Zgłoś do moderatora
tak prawdopodobnie było, dołki pozostałych energetyków wypadają wiosną 20',a Orlenu jesienią,mnie zdziwiła postawa avivy,metlife i nb,pozostali w akcjonariacie po I-szym wezwaniu,nawet 2 pierwsze głosowały przeciw uchwale o delistingu,zgłosiły sprzeciwy,nagle,bach,sprzedały akcje,w/g mnie Orlen usilnie dążył i nadal dąży do zdjęcia Energii z gpw,wpłacenie kaucji, znowu pokrzyżowało plany,pierwsza rozprawa sadowa nie da roztrzygnięcia,bo strony się odwołają a woli ugody brak.zmiana ksh się opóżnia więc sciągnięcie z notowań bez podbicia ceny wydaje się niemożliwe.

ps.za to "NN" w akcjonariacie mogę jedynie zamiałczeć miał,miał ;-))) chociaż dobry i taki fundusz,byle zwiększali zaangażowanie;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,00% 7,86 2021-12-07 09:40:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.