Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,28 zł , zmiana od tamtej pory: -4,59%

Re: Podbić kurs i po sprawie.

Zgłoś do moderatora
odnośnie funduszy,to faktycznie ciekawy temat,zaczynając od I wezwania,kto pierwszy "zameldował gotowość sprzedaży" 33,5 mln akcji,nawet po 7,byli "zarobieni",bo taka była pierwotna oferta,ciekawe ile zarobili,w/g mnie to ofe pzu,zależne od s.,Dalej,aviva,metlife,na nwza w pazdzierniku 20'razem z drobnymi skarża uchwałe o delistingu,a jednak sprzedają w IIwezwaniu.dlaczego zmienili zdanie? wiem,ze Orlen to duży,wpływowy gracz,ale ile pieniędzy emerytów straciły ofe by podporządkować się tej ustawce?dowodów nie mam jedynie poszlaki,ale sąd,sąd moze to wyjaśnić.

ps.czekam na konkretny link, stanu posiadania NN w Enerdze;-)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -1,00% 7,90 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.