Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,28 zł , zmiana od tamtej pory: -4,59%

Re: Podbić kurs i po sprawie.

Zgłoś do moderatora
Do wyjaśnienia w sądzie:
4Q19 strata (1,356 mln pln) 
2Q20 strata (878 mln pln) 

oraz 1 240 mln zł gotowizny!!!

NIGDY w całej historii spółki takich zdarzeń nie było. Gołym okiem widać SKOK NA BANK. Działanie na szkodę spółki a w szczególności drobnych akcjonariuszy.

Zastanawia mnie tylko jedno. W jaki sposób wygonili z akcjonariatu fundusze. Ostrzegli ich czy jak? Może wzięli łapówki za ostrzeżenie. Widzę, że tutaj jest grubo. Zresztą jeśli będzie kurs ENG na GPW powyżej 20 zł to mnie to nie obchodzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -1,00% 7,90 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.