Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,28 zł , zmiana od tamtej pory: -5,07%

Re: Podbić kurs i po sprawie.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-18 o godz. 11:38 ~Finansista napisał(a):
> Czy nie lepiej dla Orlenu podbić kurs i skupić wyżej? Po co te batalię sądowe z kilkoma akcjonariuszami. Dlaczego towarzystwo funduszy inwestycyjnych NN jeszcze nie sprzedało akcji ENG?

NN nie ma żadnej akcji Energi,ma, ale Eneę,chyba czaisz różnicę,a jeżeli jest inaczej i podasz wiarygodny link,to chętnie odszczekam;-)))brak funduszy to nasz główny problem,dlatego kurs jest,gdzie jest

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,00% 7,86 2021-12-07 09:29:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.