Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,28 zł , zmiana od tamtej pory: -4,59%

Re: Podbić kurs i po sprawie.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-18 o godz. 11:38 ~Finansista napisał(a):
> Czy nie lepiej dla Orlenu podbić kurs i skupić wyżej? Po co te batalię sądowe z kilkoma akcjonariuszami. Dlaczego towarzystwo funduszy inwestycyjnych NN jeszcze nie sprzedało akcji ENG?

http://prawobiznesu.com/sell-out-miesieczny-termin-zlozenie-dokumentow-akcji-spolce-zawity/

https://biznesprawnik.pl/2018/10/01/przymusowy-odkup-akcji/

czekaja byc moze na sell out??

a ten Dyzma z ekipa ,z Energi szwagrow nieudacznikow czeka na Sad(WYROK DOT DELISTINGU) i tu zdziwienie bo Energa pozostanie spolka gieldowai co wtedy Dyzma and id&ot friends zrobiA???

A przy delistingu uruchamiamy sell out,a to oznacza ze doplaci do interesu teraz ma za darmo!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -1,00% 7,90 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.