Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: -9,49%

Re: Podawajcie swoje przeczucia

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-10 o godz. 09:47 ~sun napisał(a):
> Mozesz wierzyc lub nie -nie jestem trolle ,mam bardzo bardzo duzo akcji i wierze w to co napisalem wielkie inwestycje i wielkie pieniadze w te branze sa niuniknione to nie jest trollowanie ,tylko wielka nieporadnosc w prowadzeniu firmy ,moglaby ja teraz zawalic Zakladam ze tak nie bedzie ,poplyna miliardy -powtarzam to jest nieuniknione.Czy ty nie czytasz ,nie widzisz co sie dzieje ,jestem w tej chwili na etapie wymiany pieca co ,na nowa instalacje -tylko gazowa lub inna ,utylizuje piec ,i dostaje 20 tys dofinansowania,caly kraj to czeka ,odnawialne zrodla energii itd

Ale Ty do mnie to piszesz? Bo nie rozumiem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -0,37% 5,34 2021-07-23 16:49:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.