Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,85 zł , zmiana od tamtej pory: -8,72%

Re: Podawajcie swoje przeczucia

Zgłoś do moderatora
Mozesz wierzyc lub nie -nie jestem trolle ,mam bardzo bardzo duzo akcji i wierze w to co napisalem wielkie inwestycje i wielkie pieniadze w te branze sa niuniknione to nie jest trollowanie ,tylko wielka nieporadnosc w prowadzeniu firmy ,moglaby ja teraz zawalic Zakladam ze tak nie bedzie ,poplyna miliardy -powtarzam to jest nieuniknione.Czy ty nie czytasz ,nie widzisz co sie dzieje ,jestem w tej chwili na etapie wymiany pieca co ,na nowa instalacje -tylko gazowa lub inna ,utylizuje piec ,i dostaje 20 tys dofinansowania,caly kraj to czeka ,odnawialne zrodla energii itd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -0,37% 5,34 2021-07-23 16:49:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.