Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: 5,42%

Re: Podawajcie swoje przeczucia

Zgłoś do moderatora
Jezeli wejda nowe akcje ,to naprawde nie jest to wazne po ile wejda ,oczywiscie najlepiej zeby byly jak najdrozsze -ALE ZOSTANA SZYBKO WCHLONIETE I NIKT NIE BEDZIE PAMIETAL PO PARU DNIACH ZE ONE BYLY .DLACZEGO ? POMYSLCIE W CO -PANSTWO -OBOJETNIE JAKIE BY NIE -MAM BARDZO NEGATYWNE ZDANIE NA TEMAT TEGO RZADU ,ALE PANSTWO ,FIRMY PANSTWOWE,PRYWATNE -WSZYSSTKIE,MY LUDZIE INDYWIDUALNI ,BEDZIEMY Z WLASBEJ WOLI I ZMUSZENI MUSIMY WSZYSCY KUPOWAC I INWESOWAC W PRODUKTY Z TEGO SEKTORA ,NIE MA INNEGO WYJSCIA ,PODZIELA PIENIADZE Z UNII ,GROS NA ODNAWIALNE ZRODLA CIEPLA I PODOBNE ,TU JEST ZBYT PEWNY NA LATA ,NIE MA ODWROTU ,W CO BEDA INWESOWAC FUNDUSZE ,WY ,JA I INNI TYLKO W TO CO NAJPEWNIEJSZE ,DO KONCA ROKU BEDZIE SUNEX PO 40 ZL ZOBACZYCIE!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -2,51% 6,22 2021-06-15 17:04:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.