Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: -11,86%

Re: Podawajcie swoje przeczucia

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-07 o godz. 17:05 ~Moja-wycena napisał(a):
> Brechtają z was w funduszu. Emisja po 6-7? Haha, jasne.
> > Rzućcie okiem na dyskonta na podobnych akcjach w innych spółkach. Wg mnie będzie ponizej 3 zeta. W efekcie cena na gpw zejdzie na pewien czas do okolic 3,5. Za rok nikt już nie będzie pamiętał i cena wrócić na 6-7. Za rok!

Ja jestem bardziej optymistyczny 4,2zł
Naganiacze piszą o średniej ważonej wolumenem z jakiegoś okresu - proszę o podstawę prawną takich zasad.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX 0,00% 5,20 2021-08-03 16:48:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.