Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,60 zł , zmiana od tamtej pory: -11,21%

Re: Pocztówka z wakacji, a w niej...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-11-15 o godz. 08:28 ~ccc napisał(a):
> Tia tia inflacja roczna rok do roku nie straszna przy odpowiednich stopach zwrtu i takich skokach :-) A pudelkowy holenderski kurier spisal sie od tamtego czasu calkiem calkiem chyba duzo tulipanow z niderlandzkiej łąki powciagal lewa i prawa dziurka przez calusieenkie wakacje i niezle proroctwa mieli narkomani :-)
>

Bo wtedy pewnie grasowali po wszystkich zagranicznych krajach i do RRakiet pakowali co tylko sie da zamiast leniuchować na plazy jak analfabeci bez elementrza na koszt podatników z bonu turystycznego :-D I teraz mamy skutki. Ot to i wszystko. Liczymy od początku więc, jak co rokU, byle do kolejnych, słonecznych tym razem wakacji za rok :-) Daj Boże.

podpisano
Lucyfer z d. Kosiarz

PS. A tulipany to piękne kwiaty :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT -2,22% 39,60 2023-06-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.