Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,69 zł , zmiana od tamtej pory: -56,52%

Re: Poczekajmy na wyniki trzeciego kwartału

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-09-28 o godz. 11:38 ~samuraj napisał(a):
> Powinny być fantastyczne, bo 500+ dał rodzicom kasę na kupowanie artykułów szkolnych.
>

no i co z tego? obawiam sie ze kurs drgnie na chwile na małym wolumenie i bedzie tak jak jest czyli np dziś 7 akcji obrót jeden wiersz popytowy i marazm na popycie jeden wiersz to po prostu wstyd czyli inwestorzy w ogóle nie interesują się zakupem akcji
WSTYD ze tak wygląda ten arkusz i ze schodzi po 7 akcji lub 5 lub 4 dziennie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERTE -6,25% 0,30 2018-05-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.