Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Początek końca spółki czy juz koniec ??? KONIEC

Zgłoś do moderatora
Jest tu na pewno kilka osób które siedzą długo na papierze i wierzą w spółkę.
Nie wiem kiedy zostanie pokonany trend spadkowy ale prędzej czy później to się stanie.
Papier moim zdaniem sterowany ewidentnie.W najbliższym czasie spodziewam się nawet próby przebicia 1 zeta co uważam za dobrą okazję do zakupów.
Póki co w spółce nic złego się nie dzieje.Straty wynikają głównie z niezapłaconych faktur kontrachentów. Przychody są na tym samym poziomie a firma szuka nowych źródeł dochodu (oświetlenie indukcyjne,franczyzna).
Pozdrawiam wytrwałych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMPLI -3,81% 1,01 2023-06-07 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.