Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,69 zł , zmiana od tamtej pory: 100,59%

Re: "(...) początek budowy elektrowni przypadnie na 2026 rok"

Zgłoś do moderatora
to znak, że coś się dzieje...
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/37904442,zaklad-budowy-maszyn-zremb-chojnice-sa-36-2020-otrzymanie-zamowien-na-konstrukcje-stalowe-oraz-na-elementy-zabezpieczajace-stosowane-na-elektrowniach-jadrowych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APSENERGY -2,30% 3,40 2021-07-26 16:33:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.