Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,55 zł , zmiana od tamtej pory: -12,97%

Re: Po wyrównaniu kolejne wzrosty. zapraszamy

Zgłoś do moderatora
Wyniki Tragedia , kolejny rok na stracie ( ponad 3 mln ) a Prezes twierdził kolejny rok z rzędu że będą Zyski... 2019r. też zapowiada się dużym minusem, ciekawe ile tych minusów jeszcze udźwigną . Portfel mają ale chyba cały poniżej linii wody....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 0,25% 3,96 2019-06-26 13:25:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.