Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,25 zł , zmiana od tamtej pory: 97,67%

Re: po wyniku za 2013 kurs spadł na 8 zeta teraz kolejna fala spadkowa?

Zgłoś do moderatora
jakoś słabo w to wierzę ,bo były by wzrosty wczoraj ,a sam widzisz ,małe obroty ,i małe wzrosty ,zobaczymy w poniedziałek ,ja jednak wierzę że nie długo będzie okej ,wyniki powinny być dobre ,ruszyły od nowego roku nowe kontrakty
  • Re: po wyniku za 2013 kurs spadł na 8 zeta teraz kolejna fala spadkowa? Autor: ~as

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 1,30% 93,40 2022-05-18 10:27:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.