Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  194,60 zł , zmiana od tamtej pory: -28,06%

Re: Po trzech dniach znowu awaria aplikacji Makler ! Liczą się ludzie ?

Zgłoś do moderatora
Ja właśnie złożyłem reklamację na infolinii i będę się domagał odszkodowania za te dwa razy braku dostępu do konta maklerskiego w tym tygodniu. Nie mam dostępu do notowań, które bank w ramach konta maklerskiego za które płacę ma mi zapewnić, nie mogę podejmować żadnych decyzji.
Będę też domagał się rezygnacji z prowizji przez bank za przeniesienia konta maklerskiego do innego banku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK -5,15% 140,00 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.