Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,22 zł , zmiana od tamtej pory: -31,68%

Re: ...po sesji

Zgłoś do moderatora
wykres siły względnej PGE do WIG20

https://stooq.pl/q/?s=pge:wig20

instytucje finansowe ewidentnie doważają PGE względem reszty blue chipów, nie sprzyja otoczenie ale fundamenty są na mocny plus
  • ...po sesji Autor: ~KER
  • Re: ...po sesji Autor: ~Transek1975
  • Re: ...po sesji Autor: ~Piękny_Szorciarz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,85% 6,99 2023-02-03 17:00:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.