Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,35 zł , zmiana od tamtej pory: -33,60%

Re: ...po sesji

Zgłoś do moderatora
Nie ma znaczenia, tym kierują wieksze fundusze, może to wyglądać na jakąś walkę oraz rynkowa walkę ale to tylko złudzenie.papier idzie rowno że wszystkimi energetykami ,pchana jest ogromna kasa. Jest to robione powoli żeby mogli jak najwiecejnupchac do sakiewek.
  • ...po sesji Autor: ~KER
  • Re: ...po sesji Autor: ~Transek1975
  • Re: ...po sesji Autor: ~Piękny_Szorciarz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,06% 6,87 2023-02-08 17:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.