Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,57 zł , zmiana od tamtej pory: -19,30%

Re: Po roku męczarni na GENRG sprzedałem wszystkie akcje i kupiłem bowim

Zgłoś do moderatora
Blablabla, największy naganiacz się odezwał. I co jeszcze? Mam ci może jeszcze screeny z konta maklerskiego wysyłać?

Miałem GENRG ponad rok i sprzedałem, na szczęście tylko z lekka stratą. Byłem w tej spółce bo też w nią wierzyłem. Spółka ma perspektywy, kontrakty i powinna zarabiać. Ale nie zarabia. No i te przekręty prezesa.

Oczywiście, możliwe jest że będzie tu wystrzał. I tego wam życze. Ale moje posunięcie pokazało że zrobiłem dobrze. Nie ma sensu gnić tutaj kiedy inne spółki dają zarobić.

Moja rada dla innych niedoświadczonych ludzi na giełdzie którzy mają GENRG.
Nie słuchajcie tutaj naganiaczy, a przede wszystkim 200mln. Jak wierzycie spółkę to OK.
Ale nie kupujcie bezsensownie akcji po minimalnych wzrostach. Inwestujcie jak będzie jakiś większy wolumen, lub jezeli konkretne kurs zostanie przekroczony. Wtedy można się podłączyć pod wzrost.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENRG -4,17% 0,46 2021-09-20 16:32:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.