Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,78 zł , zmiana od tamtej pory: -5,86%

Re: po co te brednie o hakims KRUKU ? MWT to wydmuszka

Zgłoś do moderatora
Skąd się biorą takie bezmózgie naganiacze spadkowe?

Pisze, że MWT ma obligacje do spłaty, tymczasem wystarczy zajrzeć do raportu: spłacili wszystkie obligacje, zostały tylko zobowiązania z tytułu sprzedaży aktywów finansowych, obecnie (po spłacie kasy z Ostrowic) z nawiązką pokrywane przez gotówkę w kasie spółki, a do tego jeszcze aktywa w postaci portfela wierzytelności, które dalej będą się konwertować na gotówkę.

W istocie spółka się zwija, ale jest obecnie wyceniana poniżej wartości likwidacyjnej, która jest w okolicy 7 zł za akcję, a aktywa są sukcesywnie konwertowane na gotówkę z kwartału na kwartał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MWTRADE 0,00% 4,50 2021-12-03 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.