Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,55 zł , zmiana od tamtej pory: 26,13%

Re: Po co ktoś wyrzuca małe pakiety?

Zgłoś do moderatora
nie doszukuj się spisków, ktoś wychodzi z akcji, wyniki rozczarowały, są tylko trochę lepsze niż przed rokiem, ja liczyłem na dużo więcej, drugi kwartał będzie bardzo zły bo w marcu ludzie nakupili na zapas jak była panika, teraz pułki są pełne, kurs wraca na 5 albo niżej bo najbliższe perspektywy są słabe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKARONPL 0,00% 7,00 2021-10-18 16:25:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.