Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,70 zł , zmiana od tamtej pory: -12,96%

Re: Po ca ta emisja akcji za 500 tys po 19 zł ?

Zgłoś do moderatora
List intencyjny nie dotyczył finansowania tylko współfinansowania więc te 500 tys zł to jest tylko jakaś część kosztów reszte wykłada T-bull. Myślę że to wcale nie jest taka zła opcja bo przynajmniej ewentualnie zyski z symulatorów zostaną w spółce a nie np. pójdą do inwestora który wyłożyłby pieniądze w inny sposób i żądał udziału w zyskach później.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 21,50 2021-10-19 15:57:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.